Forum Kraby, krabiki... Strona Główna Kraby, krabiki...
Krabownia.fora.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odpadające odnóża bez plam i stresu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kraby, krabiki... Strona Główna -> Problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marilyn
Szkrab
Szkrab


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:02, 11 Paź 2017    Temat postu: Odpadające odnóża bez plam i stresu?

Witam.

Swojego kraba tęczowego otrzymałam jako wyrzutka którym poprzedni właściciel był już znudzony. Krab był dorosłą samicą.

Przezz kilka dni miała styczność z Zygmuntem, który był również krabem tęczowym i dorosłym. Miał on małe ciemne plamki ale nic się nie kruszyło. Znalazłam go martwego bez łapki ze szczypcem.

Wracając do kraba dziewczyny...

Od razu mówię, że nie posiadała ona plam "próchnicy", jadła owoce, kawałki mięsa kurczaka i sepię. Była bardzo ufna i dawała bez problemu wyciągać się na spacery bez uciekinierstwa. Miała dostęp do świeżej wody w której mogła się zaburzać oraz części lądowej gdzie cała jak chciała mogła się zakopać.

Krab został znaleziony przez znajomego opiekującego się zwierzakami pod moją nieobecność, wczoraj i był już martwy. Dzień wcześniej był żywy i miał wymienianą wodę na nową.
Podczas znalezienia kraba woda w zbiorniku była mętna i leżała w nim jej noga (!!!). Krab przebywał sam.

Pytanie:
Co się stało? Czy to mój błąd? Kraby nie miały zimno oraz miały dietę jak wyżej, nie były niepokojone (Renaty nie stresowały specjalnie wędrówki, nie chowała się , nie uciekała).

Bardzo proszę o pomoc bo nie rozumiem co się stało.
To piękne stworzenia i zdecydowanie nie przyjmę żadnego kolejnego dopóki nie zrozumiem co tu się wydarzyło Sad


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Marilyn dnia Śro 20:03, 11 Paź 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kraby, krabiki... Strona Główna -> Problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin