Autor Wiadomość
lmp2
PostWysłany: Sob 20:57, 29 Wrz 2012    Temat postu:

A strona ma własny CMS? Czy po prostu ręcznie wrzuca się teksty do html?
Budyń
PostWysłany: Sob 13:53, 29 Wrz 2012    Temat postu:

Zapraszamy również do polubienia naszej facebook'owej strony https://www.facebook.com/Krabowniaforapl .
Haitauer
PostWysłany: Nie 21:27, 20 Gru 2009    Temat postu: Rozbudowa serwisu KRABOWNIA.pl

Witajcie,
Nie długo Krabownia skończy 4 lata istnienia w Sieci, co jest na prawdę dużym sukcesem, bo zakładając to forum nie sądziłem, że uda mi się ściągnąć w jedno miejsce tylu sympatyków krabów.
Jak pewnie wielu z Was zdążyło zauważyć jesteśmy (administratorzy) tutaj bardzo rzadko. Wynika to z niczego innego jak z natłoku zajęć codziennych. Mimo to jednak chcielibyśmy, aby serwis-nie tylko forum, ale i strona dalej było rozbudowywane. Poszukuję zatem osoby, która podejmie się tego zadania. Na czym ono dokładnie ma polegać?

Sprawa jest dość prosta:
1) Ciągła rozbudowa galerii na stronie krabownia.pl (podsyłacie mi zdjęcia, których niestety nie mam czasu obrabiać i umieszczać na serwerze, za co przepraszam)
2) Dodawanie newsów na pierwszą stronę serwisu
3) Sugestie i ewentualne wykonanie projektu niewielkich zmian na stronie. Istotnym jest, by zmiany nie były zbyt drastyczne- powiem szczerze, że napracowaliśmy się z Magdą, by serwis wyglądał tak, a nie inaczej Smile Ale jesli pojawi się na prawdę fakny projekt, będziemy rozmawiać o jego wcieleniu w życie.
4) Reklama serwisu w Sieci (nie ma to być płatna reklama typu Google AdWords, a chociażby link do strony na forach)

Ja ze swojej strony oferuję wszelkie informacje dotyczące serwerów, domeny, układu stron na serwerze itp. Pomoc informatyczną- może fachowcem nie jestem, ale jak widać podstawy znam, więc z chęcią pomogę!

Chętnych do ogarnięcia tego przedsięwzięcia zapraszam Smile
A wszystkich pozdrawiam serdecznie,
Piotr.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group